O nas

Firma Micro Sport s.c. rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2012 roku. Właściciele firmy to Robert Kajewski  i Michał Tomys nauczyciele wychowania fizycznego z wieloletnim stażem i pasją do prowadzenia zajęć rekreacyjno-sportowych. Zajmujemy się organizacją aktywnego wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracujemy z profesjonalnymi instruktorami zajęć sportowych.

Firma Micro Sport s.c. posiada wszelkie wymagane przez Ustawę o Turystyce zezwolenia oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Kadra

Robert Kajewski – ratownik WOPR ,instruktor pływania, piłki siatkowej oraz nordic walking. Jestem absolwentem AWF Gorzów Wlkp . Od kilkunastu lat prowadzę zajęcia z nauki pływania dla dzieci młodzieży i dorosłych . Uczę wychowania fizycznego we wrzesińskim gimnazjum. Jestem organizatorem obozów sportowych letnich i zimowych .

Piotr Dowbusz – jestem absolwentem AWF-Poznań –nauczycielem wychowania fizycznego od 6lat , pracuje w PSG Pyzdry. Moje hobby to piłka nożna – jestem sędzią piłkarskim, zawodnikiem oraz trenerem grup młodzieżowych . W wolnych chwilach ……jeżdżę na obozy sportowe z Microsportem

Przemysław Śmidowicz– jestem absolwent AWF Wrocław. Zamiłowanie do sportu od zawsze. Głównie lekka atletyka , sporty walki, sporty siłowe oraz strzelectwo. Instruktor samoobrony, strzelectwa i nordic walking , młodszy ratownik WOPR. Sport traktuję jako sposób na życie, który pozwala przez nie przebrnąć z uśmiechem na twarzy.

Paulina Kajewska – jestem studentką historii i socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Entuzjastka aktywnego spędzania czasu wolnego (piesze wędrówki górskie, jazda rowerem, pływanie) Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam przez wiele lat prowadząc drużynę harcerską. Odpowiedzialna byłam za organizację obozów, biwaków oraz co tygodniowych spotkań tematycznych. Na obozach zaangażowana jestem w zajęcia i zabawy sportowo-integracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *